Türkçe MMORPG , Ücretsiz PC Oyunu

Kale Savaşları

Detaylar için tıklayın

7/24 PVP Haritası

Detaylar için tıklayın

Kervan Ticareti

Detaylar için tıklayın

Onbinlerce oyuncumuz arasına sizde katılın

Şifacı

Şifacılar savaşın doktorlarıdır. Savaş arazisi onlarsız düşünülemez. Destansı savaşlarda bir çok hayat kurtardılar hala hayat kurtarmaya devam ediyorlar ve Sonsuza kadar da devam edecekler.

Video için tıklayın

Muhafız

Savaşın korkusuz savaşçısı Muhafızlar! Tanrıların yegane savuncusu ve komutanı olan bu sınıf savaş yeteneği ve gücü ile ön plana çıkar. Onlarca savaşçının arasından sağ çıkmayı başaran Muhafızlar savaşın eşsiz savaşçıları olarak bilinirler.

Video için tıklayın

Dövüşçü

Savaşın eşsiz güzelliği! Yakın dövüş üzerine uzmanlaşmış bu savaşçıların yumruklarından kurtulmanız kolay değildir. Dövüş arzuları ve çevik vücutları onları birer savaşçı haline getirmektedir. Düşmanlarını acı içerisinde süründürmeyi severler.

Video için tıklayın

Büyücüler

Kızıl ve Gök Büyücüler, isimlerinden de anlaşılacağı üzere onlar Kaos dünyasının korkulu büyücüleridir. Ateş ve Su ile düşmanlarını yok etmekten başka bir düşüncesi olmayan büyücülere karşı tek şansınız yakın dövüş saldırılarıdır.

Video için tıklayın

Başlangıç Hediyeleri

Yeni başlayan oyuncularımıza 10 seviye olduklarında birbirinden güzel bineklerin içinden birine 1 haftalık sahip olabilecekler. Ayrıca seviyeniz arttıkça açılacak paketlerden sizlere yardımcı olacak bir çok eşya elde edeceksiniz. Muhteşem hediyeleri kaçırmayın!

Muhteşem Hediyeler

  • 30 Level Olan Herkese

    30 seviye olan tüm oyunculara 1 haftalık binek , 30 Mor Cevher , 10.000 Onur Puanı
  • Muhteşem Hediye Kutuları

    Ekipmanlar , Cevherler ve Yükseltme taşları sizleri bekliyor!
  • İlk 49 Level Olana Hediye

    1 Aylık Binek + 1 Aylık Suit Set