GÖK BÜYÜCÜ

Gök Büyücüler, isimlerinden de anlaşılacağı üzere onlar göklerin korkulu büyücüleridirler. Doğadaki elementler üzerinde kurdukları hakimiyet, savaşlarda düşmanları üzerinde ezici bir güç oluşturmalarını sağlamıştır.

MUHAFIZ

Muhafızlar yakın dövüş sanatının ustaları!. Efsane ustalardan aldıkları eğitim sayesinde yetenek ve vücut gelişimleri en iyi derece kahramanlar. Bu savaşçıların gücünü küçümseyeme gelmez, savaş alanının korkulu rüyasıdır onlar.

KIZIL BÜYÜCÜ

Kızıl Büyücü! Güzellikleri kadar ateş ile olan danslarıyla da bilinirler. Ateş ile yaptıkları güçlü alan saldırıları sayesinde düşmanlarını acı içerisinde yok ederler. Eğer kızıl bir büyücü ile karşılaşırsanız, güzelliklerine kapılmadan oradan uzaklaşmanızda yarar var!..

ŞİFACI

Savaşın bilgeleri! Savaş alanları onlarsız düşünülemez, destansı savaşlar da saysız hayat kurtarmış ve hayatlarını buna adamışlardır. Onlar sayesinde efsane kahramanlar hayatlarına devam edebilmişlerdir.

DÖVÜŞÇÜ

Savaşın eşsiz güzelliği! Yakın dövüş üzerine uzmanlaşmış bu savaşçıların yumruklarından kurtulmanız mümkün değildir. Dövüş arzuları ve çevik vücutları onları birer savaşçı haline getirmektedir. Düşmanlarını acı içerisinde işkence etmeyi ve süründürmeyi severler.