EFSANEVİ KALE SAVAŞLARI

Kaos2, oyuncusunu uzak doğu medeniyetlerinin derinlerine götüren bir MMORPG’dir (Massively Multiplayer Online RPG – Çok Oyunculu Online Rol Yapma Oyunu). Kaos2, İmparatorluk sistemi üzerine geliştirilmiş, Köy, Kale ve Eyalet savaşlarının barındıran, amansız mücadelelerin gerçekleşeceği, kale savaşı ağırlıklı bir Online Oyundur

Kaos2, sabit içeriğe bağlı diğer MMORPG’lerin aksine sürekli aktif bir dünya sunmaktadır. Köy, Şehir ve İmparatorluğu ele geçirmeye çalışan liderler ve yardımcıları, Geliştirilebilen Binekler, Takım ve Klan ile Kervan Koruma, Özel Zindanlar ve Bosslar Kaos Online’n aktif özelliklerinden sadece bir kaçıdır. Bunun yanı sıra, hiçbir alternatifinde bulunmayan 7/24 Oyun içi Etkinlik sistemi ile oyunda bulunan kullanıcılarına sürekli yeni deneyim ve tecrübeleri kazandırma arzusunu aşılamaktadır.

Kaos2’de sabit olarak ilerlemenizi gerektirecek bir iş yoktur. Tüm oyuncular karakter gelişimlerini hızlandırmak için istedikleri duruma hiçbir kısıtlama olmaksızın serbest biçimde ulaşabilirler. Oyun içerisinde takım ve klan olmaksızında ilerlemeniz mümkün, bunların ekstra katkısı biraz daha hızlı ilerlemenizi sağlayacaktır.

Kaos2 siz değerli kullanıcıları için sürekli açık ve anında destek çözümleri sunacak bir yönetim ekibiyle birlikte, Türk oyuncularının uzun süredir aradığı yeni MMORPG heyacanını kazandırmak için yayın hayatına Object Sowtware firması güvencesiyle başlamıştır.